درباره ما

شرکت صنعت آفرین ماهان در سال 1385 با هدف اشتغال زایی و خود کفایی در زمینه تولید قطعات خودرو راه اندازی و تاسیس شده و با سعی و کوشش پرسنل متخصص و پرتوان خود موفق به تولید انواع کاتالیست کانورتر خودرو و اخذ مدارک معتبر در زمینه های مختلف کیفی گشته است .

کاتالیست

تاریخچه

یکی از چالشهای مهم انسان امروز که سلامت او را در مخاطره قرار داده است آلودگی هوا میباشد. براساس اطلاعات اماری دقیق یکی از عوامل اصلی آلوده کننده هوا گازهای خروجی از خودرو ها می باشد که حدود 90 درصد آلودگی هوا را به خود اختصاص داده است که علت اصلی آن احتراق ناقص در موتور خودرها میباشد .

ادامه مطلب
هسته

قسمت اصلی یک مبدل کاتالیست را تشکیل می دهد . که ازجنس سرامیک یا فولاد ضد زنگ می باشد که معمولا به شکل کندوی عسل می باشند و نوع سرامیکی آن امروزه بدلیل پوشش دهی آسانتر ، بالاتر و همچنین قیمت پایین تر بیشتررایج بوده و هم اکنون 85 درصد کل تولیدات مبدل کاتالیستی از جنس سرامیک می باشد.

ادامه مطلب
عمر مفید و مسمومیت های کاتالیست

طول عمر مفید کاتالیست در کشور ما بین 50000تا 60000 کیلومتر برآورد شده است و این قطعه پس از 80000 کیلومتر پر شده و کارایی خودرا ازدست می دهد. و باعث فشار بیش از حد به موتور خودرو و افزایش مصرف سوخت می گردد.

ادامه مطلب

مشتریان

سازه گستر
...
گروه خودرو سازی سایپا
...
مگا موتور
...
گروه بهمن
...
سایپا یدک
...
زامیاد
...
عنوان
...

محصولات

  • کاتالیست کانورتر تیبا EURO 4
  • کاتالیست کانورتر پراید EURO 4
  • کاتالیست کانورتر ساینا EURO 5
  • کاتالیست کانورتر CNG تیبا EURO 4
  • کاتالیست کانورتر پراید EURO 2
  • کاتالیست کانورتر تیبا EURO 2
  • کاتالیست کانورتر مزدا2000
  • پوشش حرارتی منیفولد دود پراید
  • پوشش حرارتی منیفولد دود تیبا
نام محصول
products image
نام محصول
products image
نام محصول
products image
نام محصول
products image
نام محصول
products image
نام محصول
products image

خط مشی کيفيت شرکت صنعت آفرین ماهان

خط مشی

فعاليت اصلي شركت صنعت آفرین ماهان توليد انواع کاتالیست کانورتر خودرو مطابق درخواست مشتري و استانداردهاي بين‌المللي مي‌باشد. شركت صنعت آفرین ماهان با هدف جلب رضايت مشتريان كليه روشهاي توليدي و سيستم مديريت كيفيت خود را به‌گونه‌اي برنامه‌ريزي و مدون نموده است تا از طريق توليد محصولات باكيفيت كه منطبق بر استانداردهاي بين‌المللي است، پايبندي عملي خود را جهت اهداف تعيين شده محقق نموده تا شاهد رشد روزافزون بازار فروش و دستيابي به بازارهاي خارج از كشور در آينده هرچه نزديكتر باشد.

مديريت ارشد شرکت صنعت آفرین ماهان در جهت ارتقاء کيفي محصولات خود، خط مشی کيفيت شرکت را به شرح زير اعلام می دارد: